Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1989 yılında Karaköy ‘de şahıs firması olarak faaliyetlerine başlayan Kromtel San. ve Tic. A.Ş. , bugün İstanbul/Sancaktepe ve Sakarya/Akyazı fabrikasında toplamda 14.000 m2’yi aşan yönetim/depo ve üretim alanlarıyla, başta Tel ve Bant grubu olmak üzere paslanmaz malzemeler sektöründe yaygın ürün çeşitliliği, kalite ve hızlı hammadde tedarik süreçleri kapsamında, müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutan misyonu sayesinde sektörünün lideri konumunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Akyazı fabrikamızda; tedarikçisi olduğumuz ürünlerde her nevi SAC & BANT DİLME hizmetlerimizin yanında , sizlerin ihtiyaçları kapsamında her türlü FASON SAC & BANT DİLME , BOY KESME işlemi son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli dilme operatörlerimiz ile talep edilen ölçüye göre uluslararası standartlara uygun, en düşük toleranslarda ve yüksek kalitede gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca bünyemizde bulunan diğer bir servis hizmetimizde, müşteri talebine uygun olarak karbon çelik tel, paslanmaz çelik tel DOĞRULTMA ve SARMA işlemidir. Tel Sarma makinelerimizde ; makarada sarılı yumuşak veya sert tel malzemeyi kangal haline getirerek talebe göre istenen ağırlıklarda makaradan kangal haline aktarım ve üretimde kullanıma uygun olmayan büyük dış çaptaki kangalları da daha düşük dış çapta kangal haline getirilmekte ve sizlere önemli bir üretim kolaylığı , malzeme/işçilik tasarrufu sağlanmaktadır.

Kromtel, URS-UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS firmasından alınan ISO 9001:2015 ve OHSAS 18001:2007 belge standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Firma olarak kaliteye olan duyarlılığımız nedeniyle, her türlü gerekli standartlara uygun ve sertifikalı malların satışına önem vermemiz rakiplerimiz ile aramızdaki farkı belirginleştiren en önemli ögelerden biridir. İthalatını yaptığımız ürünlerde aradığımız ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007 ve ROHS sertifikası şartı haricinde, satışlarımızda da mutlaka kimyasal analiz sertifikası düzenlemekteyiz.

Kromtel aynı zamanda sektörde paslanmaz mamul üretimi yapan firmalar için her nevi makine, ekipman tedariki yapmakta ve teknik servis hizmeti /danışmanlığı vermektedir. Konusunda uzman ve markalaşmış birçok Makine Üreticisi firmanın Türkiye tek yetkili distribütörlüğü sahibidir.

Sektörde Lider olmanın verdiği tecrübe ve bu meyanda sahip olduğumuz sorumluluk ve iş bilincimizle siz saygıdeğer müşterilerimize artan bir kalite ve memnuniyet standardında hizmet vermek her zaman değişmez tutkumuz olacaktır.

Saygılarımızla,

KROMTEL SAN. VE TİC. A.Ş.

1989 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübe, sorumluluk ve iş bilincimizle siz saygıdeğer müşterilerimize artan bir kalite ve memnuniyet standardında hizmet vermek her zaman değişmez tutkumuz olacaktır.

KROMTEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adres : Merve Mah. Uzungöl Cad. No: 7 Yenidoğan
34791 Sancaktepe / İstanbul

Tel : +90 (216) 564 08 00 

Faks : +90 (216) 561 53 23

Faks : +90 (216) 561 01 12 (Muhasebe)

Faks :  +90 (216) 561 02 10 (Dış Ticaret)

E-posta : info@kromtel.com.tr

Çerezler
 
Kabul Et